תכנון גינות בהתאמה אישית

תכנון גינות הוא תחום מתפתח מאוד הדורש כישרון רב, טעם טוב ובעיקר מיומנות דווקא של גנן מקצועי. רק הוא עשוי להבין יותר מכל אחד אחר, מהם הצמחים, השיחים והעצים שאפשר לשתול באדמה שלכם. להחליט עם צריך להחליף אותה, באיזה צד לשתול את הפרחים ואיפה את העץ כדי שיפרחו וילבלבו ולא יהפכו לגלויה מצוירת. בגלל המומחיות של הגננים בתחום הביצועי של תחזוקת גינות, מהידע הגדול שהם רכשו במשך השנים, נולד גם מקצוע העיצוב משום שהם הכי “שוחים” והכי מבינים בכל מה שירוק אצלכם בגינה ובחצר.

תכנון גינות עם חברת גינון מובילה, תוביל להקמת גינה פונקציונאלית בסגנון שאתם תאהבו, כאשר הגנן כמובן ימליץ לכם מה אפשרי ומה בלתי אפשרי מבחינת תוואי ותנאי השטח שלכם.

תכנון גינה בעלות פחותה!

כאמור הידע והניסיון שיש לגנן בתחום של תחזוקת גינות והקמת גינות, הוא הרבה יותר ריאלי ומקצועי מאשר כל ידע של אקדמאי בתחום. חברת גינון חיה ונושמת גינות, מבינה בדיוק מהי גינה איכותית שמחזיקה מעמד ואיזו גינה אי אפשר להקים. באיזה מקום יצמח דשא ובאיזה מקום הוא ינבול ולכן הגינה שחברת גינון תקים עבורכם תהיה גינה פורחת ומלבלבת לאורך זמן, כי מתוך הניסיון שלהם עם צמחים הם ידעו בדיוק כיצד לגרום לגינה לפרוח. בנוסף, יש פער גדול בעלויות בין הקמת גינה ע”י מעצבי או אדריכלי נוף לבין גינה שמקימה חברת גינון, שעושה בדיוק את אותו דבר רק בעלויות מופחתות.

תכנון גינה שאפשר לתחזק!

החוכמה בהקמת גינה, זה להקים גינה שגם אפשר לתחזק בקלות כדי לא להפוך “לעבדים” שלה. רק חברת גינון מומחית יודעת איזה זני צמחים, שיחים ועצים לא דורשים תחזוקה תובענית ולכן הם ידעו להמליץ לכם על הירוקים הנכונים שאתם צריכים בגינה, שהם ידידותיים לסביבה וגם לא דורשים מאמץ מיוחד. כל אלה יקבעו בסופו של דבר גם את סגנון הקמת הכינה ולכן חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברת גינון שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי תוכן הגינה הכי ראוי, שלא דורש טיפול מקצועי יום יומי.

תכנון גינות מקוריות!

חברת גינון רואה מספיק גינות והמומחים שעובדים בה, מסוגלים להבין מהם המגמות הבולטות היום בגינון, מהם הצמחים החדשים שאפשר לשתול, הם כמובן בקיאים בצמחים עונתיים ובכל הקשור לזנים. מעבר לזה הם גם מצויים בנושא של עיצוב, מבינים את ההבדל בין גינה לגינה ומסוגלים להקים כל גינה שתרצו עם כל האלמנטים העולים על דעתכם ומכל סוג כמו: גינה טוסקנית, גינה ים תיכונית, גינה אקולוגית, גינה עם אלמנטים של מים ועוד.

כאשר פונים לחברת גינון שמבצעת גם תכנון גינות, יודעים בוודאות שמדובר בגינה שיש לה אורך חיים, תוכן ירוק ואיכותי שתחזיק מעמד לאורך שנים.

קרא עוד: תאורת גינה