תכנון גינות בבתים פרטיים

תכנון גינות בבתים פרטיים

היתרונות הקיימים בבית פרטי הם עצומים, יש כל כך הרבה אזורים וחלקות שניתן לעצב ולשכלל, על פי הסגנון והרצונות שלנו.  כל פרט בבית מחושב ומושקע, על מנת שיהפוך את הבית שלנו למקום שטוב לנו לחיות בו. אנחנו נוהגים לטפח אותו תכופות, בדרך כלל לקראת עונת החגים. נוצר בנו מן דחף בלתי מוסבר לשנות ולגוון, לחדש, להוסיף ולהחליף. אולי בגלל שהשנה החדשה בפתח ואנו רוצים להתחדש ולקבל אותה עם אנרגיות חיוביות, אולי זה הרצון והצורך לשבירת שיגרה שתעניק לנו בעתיד אנרגיה ודחף להמשיך. מה שבטוח הוא, שגם אם אנו לא שמים לב לזה, הבית שלנו הוא המבצר, הבסיס ומקור הכוח שלנו. הפנינה של הבית כמובן היא החצר,בה שוכנת הגינה. יש לה מקום מיוחד בלב שלנו, הרי תחשבו על זה רגע. היא מקור חיי התרבות שלנו בבית, שם אנו מארחים מפגשים עם חברים ואורחים. עם אין ספור סגנונות עיצוב, אין ספק שהגינה היא החלק המיוחד ביותר בבית.

איך אפשר להפוך את הגינה למקום המושלם?

הכל תלוי בסגנון ובעיצוב אליו אתם מתחברים, כפי שציינו ישנו מגוון ענק של סגנונות ועיצובים לגינה. החל מתאורה, דרך ריהוט ועד לפריטים מיוחדים שאנשים מוכנים להשקיע וללכת רחוק עבורם (מכירים את אלו שיש להם טלוויזיה בגינה?, בדיוק). ההמלצה שלנו כמובן היא לשכור אנשי מקצוע המתמחים בתכנון, עיצוב והקמת הגינה, זו האפשרות הטובה ביותר עבורכם. אך יחד עם זאת, יש כמה פעולות שיכולות לסייע לכם לחסוך הרבה מאוד זמן וכסף. ראשית כנסו לרשת ובדקו אילו אפשרויות עיצוב וסגנונות קיימים, נסו להתחבר לכיוון מסויים, כך תוכלו להנחות את אנשים המקצוע ולחסוך הרבה מאוד זמן וכסף. אך יחד עם זאת, ישנם עוד פרמטרים ליצירת הגינה המושלמת, שאינם תלויים בכם- המיקום של הבית. הגינה יכולה להיות מושלמת, אך האווירה סביבה מבחוץ  מוסיפה ומשלימה את הייחודיות שלה. לדוגמה, דירה באזור נמוך בין הרבה בתים, לא תקבל את המראה המושלם לעומת דירה הממוקמת באזור מתפתח וחדשני עם נופים ירוקים. ואיזה מיקום יכול להיות מושלם עבור הגינה שלכם? יושבים? אור יהודה! תנופת פיתוח אדירה, קהילה פורחת ומשגשגת ובנייה חדשה ומודרנית. באור יהודה ניתן למצוא מגוון פרויקטים ייחודים , כמו בית בפארק באור יהודה.

אני רוצה לדעת עוד

רגע! לפני שאתם רצים לאוטו, יש כמה דברים שעליכם לעשות, בכדי שתוכלו לקבל את המידע החיוני והנכון ביותר עבורכם. ראשית, בדקו מעט על המקום, כנסו לרשת וחפשו מידע כללי על פרויקטים הקיימים באור יהודה, כגון: בית בפארק באור יהודה. לאחר מכן, ערכו סיור במקום, תתרשמו, תתעניינו ותקבלו תמונת מצב ברורה, על מנת שתוכלו לקבל החלטה נכונה ועיניינית. באופן כללי, אור יהודה עוברת בשנים האחרונות שינוי תדמית מדהים והיא הופכת לאחת הערים הנחשקות בישראל, עם פרויקטים ייחודים, כגון: בית בפארק באור יהודה, אין ספק שאור יהודה היא יעד לוהט ומבוקש כיום בעולם הנדל”ן. ועם כל הבונוסים האלו, דמיינו איך הגינה שלכם תיראה שם!

קרא עוד: עיצוב גינות | תאורת גן