טיפים לעיצוב גינות מודרני

“עיצוב” היא מילה רחבה הטומנות בחובה עולמות שלמים של חומרים, צורות, צבעים, בהם ניתן לגעת ואותם ניתן להרגיש. אנו אוהבים את העיצוב שלנו אישי, אינטימי, מודרני, אקלקטי ועוד. כך או אחרת, כאשר מדובר על עיצוב גינות, האפשרויות הן בלתי מוגבלות ורבים הסגנונות מהם ניתן לקבל השראה וליישם בגינה שלכם. מחפשים עיצוב גינות מודרני לגינה הפרטית שלכם? הגעתם למקום הנכון, קליפורניה תכנון והקמת גנים, עומדת לרשותכם בכל הנוגע לתכנון וביצוע עיצוב חלומי אצלכם בגינה. 

מהו עיצוב מודרני לגינות?

עיצוב מודרני לגינה מדבר למעשה, על מראה מודרני, המבוסס על קווים נקיים וצורות גיאומטריות. בעיצוב גינות מודרני, נראה כמה אלמנטים עיקריים כמו פרגולות, דקים, בריכות נוי/ שחייה ישרות ורוב הצמחייה תהיה נמוכה. 

גינה בעיצוב מודרני, מתאימה לזמנים המודרניים שלנו כיום ולכן מתאימה לכל עיצוב גינה בכל מקום, בעיר או בפרברים.

גינות בעיצובים וסגנונות שונים.

אז מדוע בכלל לעצב את הגינה, האם המראה הטבעי, הפרוע אינו עדיף? זו בהחלט שאלה של טעם ושל אסתטיקה, שכן, ישנם אלו האוהבים את הגינה שלהם טבעית ופרועה, לא גזומה ולא מגורפת מעלים, לעומתם יש את ההפוכים, אשר אסתטיקת הגינה כן חשובה להם והם דואגים לתחזק ולטפח את גינתם, לאו דווקא בסגנון מסוים, אלא יותר ברמת ההשקיה, ניקיון כללי וכדומה. האחרונים שבבעלי הגינות, הם אלו אשר לא חשובה להם רק האסתטיקה והניקיון אלא גם, הסגנון העיצובי הספציפי של הגינה- עיצוב גינה אקולוגי, עיצוב גינה מודרני, עיצוב גינת מרפא, עיצוב גינה יפנית ועוד. מכאן אנו למדים כי גינה בהחלט משקפת את טעמם ואופיים של בני הבית וסגנונות העיצוב הם רבים ומגוונים ובהחלט מביעים את סגנון החיים של בני המשפחה. 

כיצד מתחזקים גינה מודרנית?

בימים בהם אנו חיים כיום, היובש והבצורת, מחייבים אותנו לנהוג במשנה זהירות ובאחריות מרובה, בכל הנגע לגינה בכלל ולהשקיה בפרט. תחזוק גינה מודרנית אינו מצריך עבודה מרובה שכן, בהתייחס לנאמר קודם, אין בגינה מודרנית צמחייה רבה וזו שישנה, אינה דורשת כמויות מים רבות. חלק מעיצוב גינות מודרני, הם הקווים הנקיים אותם נוכל לראות בדק העץ, הפרגולה המצלה מעליו ובריכת דגי הנוי. תחזוק גינה מודרנית יכול להיעשות באופן עצמאי ע”י בני המשפחה, או אם תרצו בכך, תוכלו להזמין שירותי גינון מקצועיים ואנו נשמח להעניק לכם שירות. 

למי מתאימה גינה מודרנית?

גינה מודרני מתאימה למי שאוהב עיצוב נקי, אלגנטי, בעל קווים ישרים ונקיים, תוך שילוב צמחייה וחומרים בעלי אותה “השפה” לקבלת מראה זורם והרמוני.

גינה מודרנית אינה חייבת להיות יקרה, שכן, שימוש מועט בצמחיה אינו מצריך השקייה מרובה ובתדירות גבוהה.

אם אתם מתעניינים בעיצוב גינה מודרנית אצלכם, נשמח להעניק לכם ייעוץ וליווי, תוך מתן דגשים וטיפים חשובים, על כיצד יש לתחזק גינות מודרניות בכלל ואת הגינה שלכם בפרט. 

בפגישה שנקיים, נערוך סיור בגינה ונעבור על כל הדגשים והצרכים שלכם. לאחר עיבוד הנתונים, נבצע התאמת הצמחייה והפרטים המשלימים.

גינה מודרנית – רק עם קליפורניה

אנו מתמחים בעיצוב גינות בסגנונות ייחודיים, החל משלב ההקמה, תכנון והעמדת הצמחייה והפריטים הנלווים כמו- פרגולה/ דק/ בריכת דגי נוי ומפלים/ התקנת תאורה חוץ דקורטיבית, מסלעות ואלמנטים נוספים. 

לחברת קליפורניה לקוחות רבים הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי ולמעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום הגינון ועיצוב הגינות.

אנו מבצעים את העבודה שלנו עפ”י רצון ודרישת הלקוח בלבד, תוך יצירת מסגרת תקציבית מוגדרת מראש. 

את התוצאה בסופו של תהליך, אנו תמיד שמחים לראות, כאשר הלקוח יחד עם משפחתו, ישובים להם ביחד בגינה החדשה והמעוצבת שלהם, כאשר הם נהנים מהצמחייה היפה והריחנית, והשלווה המוקרנת מהגינה היפהפיה.  

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קרא עוד: תאורת גינה