הקמת גינות – הכל זה בתכנון!

גינה לי חביבה….כבר מזמן לא “חביבה”, אלא יותר יפהפייה, מרהיבה, מטופחת וקסומה. כאשר מדובר על הקמת גינות, השמים הם הגבול ולנו נותר רק להגשים לכם את החלום, לגינה משלכם, עם הצמחייה המועדפת עליכם.

הקמת גינות עם קליפורניה, הוא צעד מתבקש כאשר יש לכם גינה, או שטח אדמה מוגדר, שהייתם רוצים להקים בו גינה עם פינה ירוקה ושקטה, בה תוכלו לשבת וליהנות. 

הקמת גינות

הקמת גינות – למי זה מתאים?

גינה, כבר מזמן אינה נמצאת רק על הקרקע בבתים פרטיים, גינה היא למעשה כל מקום שבו צומחים צמחים, פורחים פרחים ואת זה ניתן ליישם בכל מקום, בין אם מדובר בגינה בבית פרטי/ גינה בבניין משותף/ גינה בפנטהאוז.

כל שצריך להתאמה מיטבית הוא, תכנון מותאם בכל הקשור לסוג הצמחייה, הצנרת ומערכת השקיה תואמת. יש לכם את זה? יש לכם גינה ואנו בקליפורניה, נשמח לסייע לכם בהקמת גינות מהחלומות. 

מה חשוב לדעת על הקמת גינות?

כמו כל דבר בחיים, תוצאה מושלמת, מתחילה בתכנון מושלם ומתאים, ולכן, השלב הראשון בהקמת גינות הוא לדעת מהם הצרכים וכל נתון אחר נוסף, אשר יסייע להקמת הגינה המושלמת שלכם. הבאנו לפניכם כמה נקודות אותן כדאי לדעת כאשר מתכננים להקים גינה:

  • תקציב:

הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר מסגרת תקציב לנושא, שכן, כאשר יש מסגרת מתאימה, קל יותר לתכנן ולא להיות מופתעים ולחרוג יתר על המידה מהתכנון.

  • גודל וחלוקת הגינה – בדר”כ עלות הקמת גינה מחושבת עפ”י גודלה ומורכבותה (אם ישנם מפלסים/ מסלעות).
  • מה קיים בשטח – חשוב לדעת האם יש תשתיות כלשהן, צנרת, חשמל, מחשב השקיה או כל שבר אחר או יש לקחת בחשבון בתכנון.  כיווני שמש/ מליחות האדמה/ רוח וכדומה, תמיד מסייעים בבחירת הצמחייה ומאפשרים תכנון רב עונתי, כך שתהיה ירוקה כל השנה.  בנוסף לנתונים הטכניים בשטח, יש את הלקוח ואת טעמו אשר על פיו תקום הגינה, כמו למשל:
  • בני הבית – כמה, מה הגילאים, מה הרגלי האירוח (האם נוהגים לארח בגינה, האם נחוצות פינות מנגל/ זולה/ אחר) האם ישנם בעלי חיים בגינה אשר יש להקדיש עבורם אזור מסוים, או פריטים מתאימים?
  • סגנון עיצוב הגינה: – מהי הגינה המושלמת ואיזה סגנון עיצובי מועדף על בעלי הבית?

שאלות אלו ועוד הן אלו שיקבעו האם תהיה לכם גינה מושלמת לאורך שנים או לא. לכן חשוב ביותר לבחור בבעל המקצוע המתאים והמנוסה ביותר להקמת הגינה שלכם!

קליפורניה, תכנון והקמת גנים, מביאה אל הגינה שלכם מעל 20 שנות ניסיון ופתרונות חדשניים לתכנון ועיצוב הגינה שלכם.

עיצוב גינות

תכנון ועיצוב הגינה שלכם הוא פרויקט משותף שלכם ושלנו, אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך ומבצעים את העבודה עפ”י דרישה וצורך וכמובן תוך מתן ייעוץ מקצועי מתאים, כך שהתוצאה היא גינה משגעת, ריחנית, צבעונית ומפנקת, ממנה תוכלו ליהנות בכל ימות השנה ולאורך זמן רב. 

לגינה החדשה שלכם, צרו קשר עוד היום.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

קראו גם על: תאורת גינות