פרופיל חברה

פרופיל חברה

עיצוב גינות מקצועי זה תחום שרק מביני עניין יכולים לעסוק בו. אנשים שיש להם קשר אמיתי עם האדמה, צמחים, עצים, אנשים שיכולים לראות גינה ולדעת מיד מה היא צריכה וכיצד ניתן לעצב אותה בצורה יפה ומרשימה שתכבד את המקום. כך בדיוק מתנהלים משה ודן אמרגי מייסדי ובעלי חברת קליפורניה.

חברת קליפורניה מתעסקת בעיצוב גינות והקמת גינות פרטיות. החברה הוקמה בשנת 1993, על ידי משה ודן, בעלי ידע בתחום של עיצוב גינות ואדריכלות נוף. ידע זה נרכש במהלך השנים בעזרת קורסים שונים בתחום וכן בעזרת ניסיון רב שנים בגינון,, השקיה ותאורת גן. ניסיונם הרב אשר כיום אפשר לראות כיצד הוא בא לידי ביטוי בעיצוב ותכנון של גינות שונות, תורם לשיפורם ושדרוגם של גינות רבות, הן פרטיות והן אחרות.

במהלך השנים, גיבשו משה ודן אמרגי גישה שמלווה אותם בכל שלב העבודה. מדובר על גישה ייחודית שמאמינה בתכנון וליווי של הקמת הגן משלבים מוקדמים בתכנון, כך שכבר בשלב ראשוני יהיה ניתן לדעת מה הולך להתבצע ותהיה המשכיות בעבודה לאורך כל התהליך. השניים מגבשים כבר בשלב הראשוני, בהתאם לתנאי השטח ולדרישות הלקוח, את הבסיס לעיצוב הגינה והתאמתו לאופי הבית ולמה שהלקוח מבקש להעביר דרך העיצוב של הגן.

השניים מלווים את התהליך עד סופו, כך שכל תהליך הבנייה והעיצוב נעשה בהשגחתם ובעבודתם הנאמנה. בסופו של התהליך נהנים לקוחות החברה מגינה מעוצבת בהתאם לתנאי השטח ולמה שהלקוח מצפה לקבל, על פי התכנית המוקדמת שגובשה יחד איתו.

ההתמחויות שלנו

חברת קליפורניה מתמחה בכל מה שקשור לעולם של גינון והשקיה. החל משלב הקמת הגינה ועיצובה, הקמת מערכות השקיה, התקנת דקים ופרגולות, בניית בריכות נוי ומפלים, התקנת תאורת גן, וכן מסלעות. החברה מתמחה בסגנונות שונים של עיצוב גינות, כולל עיצוב גינות יפניות, פאטיו, גינות גג, ועוד. החברה עובדת עם אלמנטים שונים אשר משתלבים בגינון, למשל סלעים מיוחדים, עצים מסגנונות שונים, שימוש במאפיינים של מים ועוד.

לקוחות אשר פונים אל חברת קליפורניה נהנים לא רק מניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, אלא מגישות עיצוב חדשניות וייחודיות וכן משירותיות אשר מעניקה ללקוח תחושה שבכל שלב בתהליך הוא שותף מלא, והעבודה על הגינה שלו מתבצעת בדיוק על פי רצונותיו וצרכיו. בסופה של העבודה הלקוח נהנה מגינה ייחודית ומרשימה אשר מתאימה למבנה שלצידה היא נבנית, מעניקה לו מקום בו הוא יכול להירגע וליהנות מצמחים מרשימים וריחות נעימים.

קרא עוד: הקמת גינות גג | תכנון בריכות נוי

OLYMPUS DIGITAL CAMERA