עיצוב גינות – הקסם שבתכנון

עיצוב גינות

לכל אחד יש את חלום הגינה שלו, לחלק יש גינה בבית צמוד קרקע, לחלק יש גינה בדירת גן, או גינה בפנטהאוז.

יש גינות פרטיות וגינות ציבוריות, ולכל אחת מאלו יש את המאפיינים שלה.

כאשר אנו, בקליפורניה עיצוב גינות, נדרשים לתכנן ולעצב גינה כזו או אחרת, אנו מקדישים לכך את כל תשומת הלב, על מנת שהגינה תהיה מותאמת לדרישת הלקוח ולכל צורך שהעלה בפנינו.

רוצים לעצב את הגינה שלכם? צרו קשר כעת, ונשמח לשבת יחדיו ולתכנן את הגינה המושלמת שלכם.

עיצוב גינות נכון מתחיל בתכנון מוקדם

גינה בבית, נחשבת ככזו המוסיפה איכות חיים לבעלי הבית (לא משנה היכן הגינה נמצאת), שכן, בנוסף לבני המשפחה המבלים בגינה, גם אירוח/ אירועים משפחתיים, מתקיימים בה ולכן, רגע לפני שרצים לקנות פריטים, חשוב לתכנן מראש את הסגנון, התקציב וכל צורך אחר.

אז מהיכן מומלץ להתחיל? 

תכנון וצורך.

לכל אחד יש את הצורך מהגינה שלו, ישנם אלו שמארחים, וישנם אלו שרוצים שקט ושלווה עם פינות פרטיות נעימות ולעומתם, יש את אלו עם הילדים, המבקשים גם פינות משחקים/ פעילות המיועדות לכך.

אנו בקליפורניה עיצוב גינות, דואגים להעלות על הכתב כל צורך ודרישה שלכם בהתאמה, אנו נדאג לתכנון פינות נוי מעוצבות, פינות למשחקי הילדים, או פינת מנגל מדליקה, כל צורך שתעלו, יקבל מענה מקסימלי מיטבי. 

מסגרת תקציב.

“….תמיד יודעים היכן מתחילים, אך לא יודעים איפה נגמר” זהו משפט שאומרים כל מי שאינו מגדיר מסגרת תקציב. כאשר אנו יודעים מהי המסגרת, קל יותר לתכנן ולעצב את הגינה, מבלי לחרוג מעבר לה, התפקיד שלנו, בעיצוב גינות, הוא להתאים את הגינה לתקציב ולא את התקציב לגינה. 

למי מתאים עיצוב גינות?

לכל אחד שיש לו גינה, לא משנה איפה. בחצר, בפנטהאוז או במרפסת, אם גינה היא החלום,  תנו לנו להגשים לכם אותו! אנו מתמתחים בתכנון ועיצוב גינות, כל סוגי הגינות, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות, ידע וניסיון רב שנים. עיצוב גינות עם קליפורניה, הוא הצעד הנכון והחכם שלכם עבור הגינה המושלמת!

גינה מעוצבת ומפנקת מתאימה כל אחד המעוניין “לראות ירוק” בעיניים, לקחת רגעים של שקט מהשגרה והריצה היומיומית, או לארח את החבר’ה לערב של בשר על האש ובירות. לכל גינה יש את הסגנון שלה ואתם אלו שתחליטו. 

תכנון גינות

עיצוב גינות עם קליפורניה

אם אתם רוצים גינה מושלמת, הגעתם למקום הנכון.

קליפורניה עיצוב גינות, מתמחה בתכנון ועיצוב גינות בסגנונות שונים ומותאמים עפ”י דרישת הלקוח, בנוסף, אנו מתמחים בין היתר במערכות השקיה, תכנון והתקנה של דקים/ פרגולות, כמו גם, התקנת תאורה מותאמת למזרקות/ מסלעות.

אנו מביאים איתנו מעל 20 שנות ניסיון בתחום תכנון ועיצוב גינות ומלווים את הלקוח לאורך כל שלבי התכנון והביצוע, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות והאיכות. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.